Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Resim Galerisi
Personelimiz
Ders Programımız
İletişim
Video
ARABA PARK OYUNLARI
ARABANIZI HIRSIZLARA KARŞI KORUYUN
ARAÇLARIMIZ
BAKIMLI OTOMOBİL İÇİN..
BAYAN SÜRÜCÜLER DİKKAT
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ ?
FAYDALI BİLGİLER
MUTLAKA İZLE
OTOMOBİL ALIRKEN..
OTOMOBİLDE EN TEHLİKELİ DURUMLAR
SÜRÜCÜ BELGESİ ALACAKLAR..
SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ
TRAFİK GÜVENLİĞİ
 
Örencilerimiz
Büşra ÖVER (Diş Hekimi)

Trafiğe çıkma zevkini bana yaşatan Levent hocam ve Neslihan hocam: sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sabrınız ve öğrettiğiniz teknikler sayesinde bana trafiğe rahatlıkla çıkıp araç kullanma cesareti kattınız. Araba kullanmakta sıkıntı çeken ve özgüven eksikliği yaşayan herkese SİM Direksiyonu tavsiye ederim. Emeğinize sağlık.

iclal KAŞ (Kimyager)

Oley... Artık arabamızın ön sol koltuğunda ben varım. Amaçlarımdan bir tanesine SİM Direksiyon Geliştirme ve özellikle Levent hocamın katkılarıyla ulaştım. Çok mutluyum. çünkü; alışveriş poşetlerini taşıma, otoüs duraklarında gideceğim yere ulaşabilirmiyim kaygısıyla saat, dakika hesaplama devri bitti. Araba kullanabilmek gerçekten özgürlükmüş. Bu özgürlüğü, özgüveni bana kazandırdığı için SİM Direksiyon ailesine çok teşekkür ederim.

Buket EREN (Halkla İlişkiler)

Artık trafikte araç kullanan birisi olarak şunu belirtmek istiyorum. 10 saat gibi kısa bir sürede trafikte tüm kurallarıyla en doğru nasıl araç kullanılır, en ince ayrıntılarıyla öğreten Levent hocaya ve SİM Direksiyona sonsuz teşekkürler ediyorum. Şimdi trafikte kendinden emin dikkatli ve en çetin şartlarda aracımı güvenle kullanabiliyorum. sizleri seviyorum. 

Şenay KADIKÖYLÜ (Kamu Çalışanı)

Aldığım direksiyon geliştirme sonucunda pratik bilgileri ve sürüş tekniklerini dahada geliştirdiğimi gördüm. Bu konuda hocamın desteği çok büyüktü. Profesyonel bir hocadan bu desteği aldığım için çok memnunum ve minnettarım. Direksiyonunu geliştirmek isteyen tüm ehliyetli arkadaşlara tavsiye ediyorum. Neslihan hocam sana sonsuz teşekkürler. Gelin ve farkı görün.

Seda GÖZÜKÜÇÜK (Öğrenci)

Sim Direksiyon ailesi sizlere sonsuz teşekkür etmek istiyorum. araba kullanmak benim için bir hayaldi ve ben bu hayali sizler sayesinde gerçekleştirdim. iyiki varsınız.

Gülten GÜMÜŞ (Hemşire)

Sürücü belgemi aldıktan sonra araç kullanmakta çok zorlandım özellikle vites atışlar ve park konusunda sıkıntılarım vardı. verdiğiniz özgüvenle ve öğrettiğiniz park teknikleri sayesinde  şimdi çok daha rahat araç kullanabiliyorum emeğinize sağlık.

Ayşe YALDIZ (Ebe)

Sürücü belgemi alalı 15 yıl oldu fakat bir türlü cesaretimi toplayıp direksiyon başına geçemedim. eşim ve arkadaşlarımın yardımlarıylada bu işi başaramıyacağımı anladım. tavsiye üzerine Sim Direksiyonda çalışmalara başladım. aldığım profesyonel yardımla artık kendi aracımı tüm trafik şartlarında sorunsuz kullanabiliyorum. hocalarıma sonsun teşekkürler.

Güneş ALTUK (Tıbbi Mümessil)

Değerli Hocalarım; Araban var, ama hergün bakıyorsun pencereden, stres, neden, nasıl kullanabilirim diye düşüncelerle boğuşurken sizlerle tanıştım. gösterdiğiniz sabırla tüm detayları atlamadan 10 saatlik bir eğitimle sürücülüğün tüm detyalarını adana trafiğinde yaşadım ve bana nasıl bir sürücü olmam gerektiğini öğrettiniz. levent ve neslihan hocam sizlere önce kendi can güvenliğim sonrada trafik güvenliğini düşünerek öğrettiğiniz herşey için sonsuz teşekkürler.

Sibel YAKAR (Ev Hanımı)

Önceden arabayı kullanmak hayaldi benim için. ama Sim Direksiyondan aldığım profesyonel destekle kendime olan güvenim yerine geldi. eskiden çocuklarımla biryerlere gitmek istediğimde arabamı kullanamadığım için çok üzülüyordum. şimdi ailemle istediğim yere rahatça arabamla gidebiliyorum. bu ayrıcalığı bana yaşattığınız için sizlere ve özellikle Levent hocama sonsuz teşekkürler ediyorum. benim gibi panik atak birisine bu işi öğrettiniz minnettarım sizlere.

Seda ÖZDEMİR (Öğretmen)

4 yıl önce aldığım ehliyetim cüzdanımın en ücra köşesinde unutulup gitmişti. Taa ki Sim Direksiyonla tanışanadek. önceleri "ehliyetin varmı ?" ve hemen akabinde gelen "araba kullanabiliyormusun ?" sorularına çekinerek "var ama çok iyi araba kullanamıyorum" diyordum. artık bu sorularla karşılaştığımda göğsümü gere gere "va ve araba kullanabiliyorum" cevabını veriyorum. çok keyifli bir üç hafta geçirdim. araba kullanmayı öğrenirken bu kadar keyf alacağım aklıma gelmezdi. Neslihan ve Levent hocama çok teşekkür ederim. artık arabanın sol koltuğu eşimin değil benim...

Pınar SAYIN (Öğretmen)

Eğitim kalitesine önem veren bir kurum Sim Direksiyon. "Nasıl kullanırım bu trafikte nasıl başa çıkarım" korkusuyla gelen ben, şu an kendi aracımı rahatlıkla kullanabiliyorum. Bir öğretmen olarak,  SimDireksiyon eğitmenlerine özellikle Levent hocama, iyi bir öğretici oldukları ve kendime olan güvenimi sağladıkları için sonsuz teşekkür ederim. 

Sevinç AYDOĞAN (Ev Hanımı)

7 yıldır sürücü belgesi sahibiyim. fakat araba kullanmak benim korkulu rüyamdı. direksiyon başına bir türlü geçemiyordum. Eşimle yaptığım çalışmalarda da başarılı olamadım. tavsiye üzerin SİM Direksiyonda derslere başladım. aldığım profesyonel yardımla aracımı kullanmaya başladım.  Neslihan hocama bana öğrettiği herşey için sonsuz teşekkür ediyorum.

Damla ILKIN (Ev Hanımı)

Olmaz denilen oldu artık Damla da araba sürüyor. Hic inanmıyordum basaracagima ama Levent ve Neslihan hocanın sayesinde artık ben de bir surucuyum. Özellikle Levent hocaya sabrından ve bana kazandırdığı özgüvenden dolayı cok teşekkür ederim. Tavsiye uzerine sizi tercih etmiştim şimdi ben de herkese tavsiye edeceğim.

Duygu MALKOÇ

Ders aldığım 3 haftanın sonunda anladığım şuydu; ehliyet almaktan çok daha önemliymiş geliştirme dersleriyle trafiğe çıkmak. Bunu da SİM Direksiyon Geliştirme ekibinin kalitesi, güveni, seviyeli eğitimi, sabrı ve tecrübesiyle başardım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir ekibe sahipsiniz. Teşekkürler SİM Direksiyon Geliştirme ekibi

Resim Galerisinden
Slideshow image
Anket
Yeni Web Sitemizi Beğendiniz mi ?
Fena Değil
İyi
Çok İyi

Faydalı Linkler
SİM Direksiyon Geliştirme Merkezi
Turgut Özal Bulvarı İtfaiye Kavşağı Yurt Mahallesi Ptt Caddesi İspir Apartmanı Altı No:83 Çukurova / Adana
+90 322 232 75 83

Saat Yükleniyor

Sayfa'nın bütün hakları simdireksiyon.com'a aittir.